0 (412) 57 68 09

Фахівці з низки областей України вивчали на Вінниччині практичний досвід виробництва теплової енергії з альтернативних джерел

21 жовтня 2016 року у м. Вінниці відбувся семінар на тему «Практичний досвід виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», у ході якого представники компанії «АЛЬТЕРЕНЕРГО» ознайомилися з досвідом своїх колег, які запустили у липні цього року твердопаливну котельню загальною потужністю 5,2 МВ, що опалює 48 будинків, школу й два дитячі садочки.

Вітаючи учасників семінару на Вінницькій землі, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відзначив: «Сьогодні працюємо над тим, щоб створити умови, аби до системи теплопостачання Вінниці залучати приватні інвестиції в альтернативні джерела енергії. Це може слугувати потужним стимулом для формування ринку тепла, на якому б конкурували генеруючі компанії»

Практика впровадження ТОВ «АЛЬТЕРЕНЕРГО», а також іншими аналогічними компаніями проектів з переведення котелень на альтернативні види палива для виробництва теплової енергії безапеляційно доводить, що газ – не єдине джерело тепла.

Останні події компанії: