США готові допомагати в реформуванні енергетичного сектора України

Міністерство енергетики США

12 липня відбулася робоча зустріч в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського з групою експертів зі Сполучених Штатів Америки.

У зустрічі взяли участь Перший заступник Міністра енергетики США з міжнародних питань Джонатан Елкайнд, заступник Міністра енергетики США Девід Молер, директор офісу Міністерства енергетики США в Україні Ендрю Вогт та координатор програм Посольства США в Україні Орина Коваленко.

Перший заступник Міністра енергетики США з міжнародних питань Джонатан Елкайнд зазначив:

  • Тільки українці приймають рішення для України, але США готові поділитися своїм досвідом в реформуванні енергетики. Також необхідно враховувати найкращий досвід країн ЄС та Канади в даному напрямку. Важливе питання – як залучитися підтримкою як політиків, так і населення, для здійснення всіх необхідних реформ. Нам дуже цікаво, якщо ми та наш досвід зможуть бути корисними для України. США повинні перейти від короткострокової допомоги до середньострокової підтримки.

Американські колеги акцентували увагу на ключовій ролі парламенту в трансформації паливно-енергетичного комплексу: «Ми усвідомлюємо, що на Верховній Раді України лежить велика відповідальність за реформування енергетики».

Джерело Персональний сайт Олександр Домбровський

Останні новини компанії: